pracownik transportu wewnętrznego (operator wózka widłowego)

KONTAKT

Dębica - Dodane przez rekrutacja.debica (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia pracownik transportu wewnętrznego (operator wózka widłowego)

SEITO Polska Sp. z o.o., lider na rynku outsourcingu procesów logistycznych i okołoprodukcyjnych zatrudni:

PRACOWNIKA TRANSPORTU WEWNĘTRZNEGO (OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO)
miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska:
przewóz elementów do produkcji,
rozładunek/załadunek samochodów dostawczych,
praca ze skanerem,
prace porządkowe oraz pomocnicze

Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe,
mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
umiejętność pracy w zespole,
niezbędne: dokładność, operatywność, rozwaga,
dostosowanie się do norm oraz procedur w zakresie bezpieczeństwa i jakości.

Oferujemy:

stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
bezpieczne środowisko pracy,
pracę w systemie 3-zmianowym,
możliwość podjęcia zatrudnienia również na umowę zlecenie na korzystnych warunkach.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Mapa DębicaProfil założony 8 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - pracownik transportu wewnętrznego (operator wózka widłowego)

Polecane, ciekawe strony z Dębicy. Prowadzisz serwis o Dębicy lub zwiazany z Dębica - zostan partnerem dodaj swoje logo

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Debica City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Dębicy: Mielec ogłoszenia - Tarnów darmowe ogłoszenia - Jasło ogłoszenia bezpłatne - Rzeszów ogłoszenia - Gorlice sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję